Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetru 1X3/4" Cale
Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetru 1X3/4" Cale
Distribuitoarele Uponor Vario cuprind o varietate de materiale de inalta calitate pentru a acoperi toate aplicatiile pentru incalzire si racire radiante. Conexiunile componentelor sincronizate permit conectarea facila la toate dimensiunile tevilor Uponor.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material plastic, racord 3/4", dimensiuni 225x50 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Material | Plastic |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 1 |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 50 mm |
| Înălțime | 225 mm |
Nu au fost găsite recenzii
