Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetre 4X3/4" Cai
Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetre 4X3/4" Cai
Pachetul cuprinde distribuitorul si colectorul cu iesiri de 3/4” Eurocon.
Distribuitorul se poate asambla dupa necesarul de circuite.
Actuatoarele se monteaza pe colector (retur).
Circuitele de plecare de pe modulul de tur sunt echipate cu debitmetre cu posibilitate de reglaj hidraulic.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material plastic, racord 3/4", dimensiuni 225x200 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 3/4 inci |
| Material | Plastic |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 4 |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 200 mm |
| Înălțime | 225 mm |
Nu au fost găsite recenzii
