Rehau Rautherm Placa Tacker 30MM EPS 70 - 10 MP
Rehau Rautherm Placa Tacker 30MM EPS 70 - 10 MP
Placa Rehau Tacker 30 EPS 70 se foloseste in sistemele de incalzire in pardoseala, pentru fixarea tevilor si izolarea termica a incaperii.
Caracteristici principale: diametru 30 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Nu |
| Placă Tacker | Da |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 30 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 30 mm |
| Lățime | 1000 mm |
| Lungime | 10000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=20.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
