Purmo Termostat Tempco Central 230V
Purmo Termostat Tempco Central 230V
Termostatele Purmo vin să completeze o ofertă de excepție.
Fie că este vorba despre radiatoare clasice, despre cele decorative sau despre încălzirea prin pardoseală, gama de produse Purmo se remarcă prin calitate premium, design modern și adaptat oricărui tip de spațiu interior, precum și prin performanțe tehnice deosebite, ceea ce conduce la un confort complet al soluțiilor de încălzire.
Caracteristici principale: racord 2 fire, dimensiuni 130x75 mm.
Specificații tehnice
| Tip de reglare pornit/oprit | Da |
| Tip sursă de alimentare | 230 V |
| Racord | 2 fire |
| Potrivit pentru încălzire | Da |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Cu afișaj | Da |
| Tip ceas | Ceas pe ani |
| Model de ceas | Digital |
| Funcționare | Buton |
| Lățime | 75 mm |
| Adâncime | 20 mm |
| Înălțime | 130 mm |
Nu au fost găsite recenzii
