Purmo Rolljet 35 MM - 9MP
Purmo Rolljet 35 MM - 9MP
Placa Purmo Rolljet EPS face parte din sistemul de incalzire in pardoseala Rolljet a producatorului Purmo.
Aceasta este realizata din polistiren expandat fara freon, acoperita cu o plasa de intarire gradata, ce ajuta la prinderea si rigidizarea clemelor de prindere a conductei, adecvata pentru cladiri rezidentiale, publice si de birouri.
Caracteristici principale: diametru 35 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Nu |
| Placă Tacker | Da |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 35 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 35 mm |
| Lățime | 1000 mm |
| Lungime | 9000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=14.0, Max=20.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
