Purmo Noppjet ND 33 MM - 6MP
Purmo Noppjet ND 33 MM - 6MP
Placa Purmo cu nuturi permite fixarea conductelor sistemului de incalzire prin pardoseala de catre o singura persoana, asigurand totodata pozitia corecta a conductelor in structura de sub sapa.
Instalarea mai usoara inseamna costuri mai mici si executie mai rapida a sistemului de incalzire prin pardoseala.
Caracteristici principale: diametru 33 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 33 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 50 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=17.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
