Oventrop Kit Reglare Temperatura Regufloor HN 1"
Oventrop Kit Reglare Temperatura Regufloor HN 1"
OVENTROP- Statie de reglare „Regufloor HN“.
Statie de reglare a valorii fixe a temperaturii pentru racordarea la distribuitorul din inox pentru incalzirea prin pardoseala.
Statie de reglare a valorii fixe a temperaturii, premontata si verificata, cu pompa Wilo Yonos. Para cu carcasa axiala, ventil de deviere cu 3 cai, ventil de sens, regulator de temperatura cu senzor de temperatura de contact si soclu termoconductibil.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material alamă, dimensiuni 195x100 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch (25) |
| Material | Alamă |
| Poziție conexiune primară | Stânga |
| Diametru nominal racord primar | 1 inch (25) |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 2 |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Da |
| Cu pompă de circulație | Da |
| Cu termometru | Da |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 100 mm |
| Înălțime | 195 mm |
Nu au fost găsite recenzii
