Ferro Kit Reglare Temperatura 1" cu Vana de Amestec 4 Cai fara Pompa
Ferro Kit Reglare Temperatura 1" cu Vana de Amestec 4 Cai fara Pompa
Grup de amestec incalzire in pardoseala pentru colectori 1”, pentru pompe cu distanta intre racorduri de 130 mm.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material alamă, dimensiuni 210x120 mm.
Specificații tehnice
| Material | Alamă |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 1 inch (25) |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Da |
| Cu suport de fixare pe perete | Nu |
| Lățime | 120 mm |
| Înălțime | 210 mm |
Nu au fost găsite recenzii
