Ferro Dist. 1" 8 Circuite cu Debitmetre, Rob. Termostatati 16X1/2"
Ferro Dist. 1" 8 Circuite cu Debitmetre, Rob. Termostatati 16X1/2"
- agenti de lucru: apa, glicol 50%;
- material: alamă CW617N;
- bară repartitoare cu 2 - 12 circuite cu racord 1”, 2 buc.;
- set console din oțel;
- debitmetre/control volum pe țeava de alimentare - pentru reglarea debitului;
- robineți termostatați cu reglare manuală montați pe retur, cu posibilitatea de atașare a capului termoelectric;
- piesă de capăt D1” - conține aerisitor automat și robinet de golire cu ștuț, 2 buc.;
- nipluri 1/2” cu racorduri pentru țevi multistrat 16x2 mm.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material alamă, racord 1/2", dimensiuni 210x400 mm.
Specificații tehnice
| Material | Alamă |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 400 mm |
| Înălțime | 210 mm |
Nu au fost găsite recenzii
