Uniline pro resist Boiler cu O Serpentina Montaj sub Cazan 120L
Uniline pro resist Boiler cu O Serpentina Montaj sub Cazan 120L
Boiler indirect cu o serpentină din oțel inoxidabil pentru apa caldă menajeră.
Caracteristici principale: material plastic, diametru 590 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Plastic |
| Volum | 117 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 8 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 6 bar |
| Cu supapă de reducere a presiunii | Nu |
| Cu manometru | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Diametru | 590 mm |
| Diametru nominal racord apă rece de la robinet | 3/4 inch (20) |
| Diametru nominal racord apă caldă de la robinet | 3/4 inch (20) |
Nu au fost găsite recenzii
