Ferroli Boiler Electric E-Glasstech Vbo 50 - 50L
Ferroli Boiler Electric E-Glasstech Vbo 50 - 50L
- anod cu concentrație mare de magneziu
- izolație spumă poliuretanică
- protecție electrică clasificare superioară
- lampă pilot - indicator pornit/oprit
- termostat protecție supraîncălzire cu dublă siguranță și supapă de siguranță
- grup de încălzire montat pe flanșă cu 5 șuruburi
- componente reciclabile
Caracteristici principale: diametru 450 mm.
Specificații tehnice
| Volumu rezervor | 50 l |
| Putere nominală | 1.5 kW |
| Poziționare verticală | Da |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Înălțime | 578 mm |
| Diametru | 450 mm |
| Clasă de eficiență energetică | C |
Nu au fost găsite recenzii
