Bosch Boiler Electric 10L - Montaj sub Chiuveta
Bosch Boiler Electric 10L - Montaj sub Chiuveta
Boiler electric cu acumulare, din otel emailat(peretele interior al boilerului este emailat., astfel, se asigura un contact complet neutru si compatibil cu apa potabila).
Mantaua peretelui exterior: placa de otel si/sau plastic.
Simplu de utilizat.
Termostat reglabil.
Material izolant, poliuretan fara clorofluorocarbonAnod de protectie din magneziu.
Caracteristici principale: dimensiuni 410x370 mm.
Specificații tehnice
| Model | Suspendat |
| Putere | 1500.0 kW |
| Frecvență | 50 Hz |
| Model trifazat | Nu |
| Volumul de apă al rezervorului de expansiune | 15 l |
| Racord de alimentare/retur | 1/2 inci |
| Temperatură de control max. | 60 °C |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu manometru | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu supapă de preaplin de siguranță | Nu |
| Înălțime | 410 mm |
| Lățime | 370 mm |
| Adâncime | 250 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4 |
Nu au fost găsite recenzii
