Austria email Vt-N 800 Frmr Boiler cu 2 Serpentine 6BAR - 800L
Austria email Vt-N 800 Frmr Boiler cu 2 Serpentine 6BAR - 800L
AUSTRIA EMAIL VT-N 800 este un boiler vertical de pardoseala echipat cu 2 schimbatoare de caldura tip serpentina fixa cu suprafata mare de schimb, destinat a fi utilizat pentru preparare de apa calda menajera.
Boilerul AUSTRIA EMAIL VT-N 800 poate fi conectat la o instalatie cu panouri solare si o centrala termica.
Caracteristici principale: diametru 1000 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Protecție de suprafață rezervor | Emailat |
| Volum | 800 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 6 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 6 bar |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Diametru | 1000 mm |
| Diametru nominal racord apă rece de la robinet | 1 1/2 inci (40) |
| Diametru nominal racord apă caldă de la robinet | 1 1/2 inci (40) |
Nu au fost găsite recenzii
