Austria email Hrs 200 Boiler cu 1 Serpentina cu Manta Prot. - 200L
Austria email Hrs 200 Boiler cu 1 Serpentina cu Manta Prot. - 200L
Boiler cu serpentina supradimensionata, avand o suprafata mare de transfer al caldurii, recomandat pentru producerea ACM in sistemele de incalzire cu temperatura joasa, cum ar fi cele cu pompa de caldura.
Caracteristici principale: diametru 610 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Protecție de suprafață rezervor | Emailat |
| Volum | 200 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 10 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 10 bar |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Diametru | 610 mm |
| Diametru nominal racord apă rece de la robinet | 1 inch (25) |
| Diametru nominal racord apă caldă de la robinet | 1 inch (25) |
Nu au fost găsite recenzii
