Rehau Nea HT Termostat de Camera Nea HT Comanda Max. 5 Servomotoare
Rehau Nea HT Termostat de Camera Nea HT Comanda Max. 5 Servomotoare
Termostat inteligent pentru controlul încălzirii prin pardoseală, compatibil cu până la 5 servomotoare. Permite reglaje precise ale temperaturii în fiecare încăpere, oferind confort optim și eficiență energetică. Ideal pentru locuințe moderne sau spații comerciale care folosesc sistemele REHAU NEA HT.
Caracteristici principale: racord 2 fire, dimensiuni 88x88 mm.
Specificații tehnice
| Tip de reglare pornit/oprit | Da |
| Tip sursă de alimentare | 230 V |
| Racord | 2 fire |
| Potrivit pentru încălzire | Da |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Cu afișaj | Da |
| Tip ceas | Altele |
| Model de ceas | Digital |
| Funcționare | Buton |
| Lățime | 88 mm |
| Adâncime | 26 mm |
| Înălțime | 88 mm |
Nu au fost găsite recenzii
