Honeywell resideo Honeywell Servomotor 230V Normal Inchis
Honeywell resideo Honeywell Servomotor 230V Normal Inchis
Actuatorul Honeywell MT4-230-NC primeste comenzi de la controler apoi regleaza debitul apei in functie de parametrii setati si astfel se obtine controlul precis al temperaturii ambientale.
Caracteristici principale: diametru 42 mm.
Specificații tehnice
| Model | Umplut cu ceară |
| Racord la supapă de oprire | M30 x 1,5 |
| Tensiune de alimentare | 230 V c.a. |
| Mai întâi deschis | Nu |
| Lungime cablu | 1.0 m |
| Culoare | Alb |
| Temperatură ambientală | {Min=5.0, Max=50.0} °C |
| Putere nominală | 3.0 VA |
| Diametru | 42 mm |
Nu au fost găsite recenzii
