Flamco Flofix Vas de Expansiune Sanitar 12/10
Flamco Flofix Vas de Expansiune Sanitar 12/10
- Umplere cu azot pentru o reținere mai lungă a presiunii.
- Filetul conexiunii sistemului este neacoperit, asigurând o conexiune fără probleme.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, diametru 235 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Potrivit pentru apă potabilă | Da |
| Volum | 12 l |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 3/4 inch (20) |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 235 mm |
| Înălțime | 363 mm |
Nu au fost găsite recenzii
