Flamco Contraflex Vas de Expansiune Incalzire 150/6 (1.5)
Flamco Contraflex Vas de Expansiune Incalzire 150/6 (1.5)
- Umplere cu azot pentru o menținere mai lungă a presiunii.
- Fiecare navă este testată în fabrică.
- Diafragmă: cauciuc flexibil cu acțiune de rulare.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, diametru 550 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Potrivit pentru răcire | Da |
| Potrivit pentru apă potabilă | Nu |
| Volum | 150 l |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 3/4 inch (20) |
| Culoare | Roșu |
| Diametru | 550 mm |
| Înălțime | 837 mm |
Nu au fost găsite recenzii
