Flamco Contraflex Vas de Expansiune Incalzire 100/6(2.5)
Flamco Contraflex Vas de Expansiune Incalzire 100/6(2.5)
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, diametru 550 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Potrivit pentru răcire | Da |
| Potrivit pentru apă potabilă | Nu |
| Volum | 100 l |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 3/4 inch (20) |
| Culoare | Roșu |
| Diametru | 550 mm |
| Înălțime | 630 mm |
Nu au fost găsite recenzii
