Ferroli Puffer fara Serpentina FB 800
Ferroli Puffer fara Serpentina FB 800
- Capacitate: 800 litri
- Presiune maximă de lucru: 3 bari
- Temperatură maximă de lucru: 95°C
- Serpentină: Nu
- Diametru fără izolație: 790 mm
- Diametru cu izolație de 100 mm: 990 mm
- Înălțime puffer: 1860 mm
- Înălțime cu izolație 100 mm: 1910 mm
- Izolație exterioară: poliuretan moale 100 mm cu învelis PVC, conform DIN 4753-8
- Dimensiuni palet: 1050 x 1050 mm
- Construcție robustă din oțel de calitate superioară
- Eficiență termică crescută prin minimizarea pornirilor centralei
- Izolație termică de 100 mm pentru păstrarea optimă a căldurii
- Durabilitate și protecție împotriva coroziunii
Caracteristici principale: presiune max 3 bar, diametru 990 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Metodă de montare | Ședere pe podea |
| Material rezervor | Oțel |
| Volum | 800 l |
| Înălțime | 1910 mm |
| Diametru | 990 mm |
| Presiune de lucru max. | 3 bar |
| Temperatură max. | 95 °C |
Nu au fost găsite recenzii
