Esbe MBA132-25 Vana cu 3 Cai 5/4" EXT cu Servomotor
Esbe MBA132-25 Vana cu 3 Cai 5/4" EXT cu Servomotor
Seria MBA de robineti motorizati cu bila este destinata a fi utilizata la izolarea circuitelor, pompe de caldura, control de zona, alimentare si golire rezervoare sau decantoare.
Caracteristici principale: material alamă, racord 5/4", diametru DN 25 mm, dimensiuni 140x82 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Alamă |
| Calitate material | Altele |
| Diametru nominal | DN 25 |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 32 |
| Diferență max. de presiune în poziția deschisă | 3.2 bar |
| Temperatură medie max. (continuă) | 90 °C |
| Temperatură medie min. (continuă) | 0 °C |
| Protecție suprafață | Acoperit |
| Valoarea Kvs | 11.3 |
| Tensiune de alimentare | 230 V c.a. |
| Frecvență | 50 Hz |
| Potrivit pentru operare manuală | Nu |
| Timp de funcționare | 40.0 s |
| Grad de protecție (IP) | IP44 |
| Temperatură ambientală | {Min=0.0, Max=50.0} °C |
Nu au fost găsite recenzii
