Austria email Wpps 400 Puffer Incalzire/racire 400L Cl.en.b
Austria email Wpps 400 Puffer Incalzire/racire 400L Cl.en.b
- Rezervor tampon confecționat din tablă de oțel St 37-2;
- Izolație termică din PU de 50 mm cu economie de energie (injectată direct în carcasă);
- Manta exterioară din tablă de oțel protejată anticoroziv prin vopsire în câmp electrostatic;
- Gura de vizitare cu flanșa oarbă Ø 180 mm (cu posibilitate de montare a unui schimbator de caldură din țeava de cupru sau a unei rezistențe electrice de încălzire);
- Racord filetat (FI) Ø 1 1/2" pentru montarea unei rezistențe electrice de încălzire tip SH cu filet exterior (FE);
- Canal pentru montarea senzorilor de temperatură (poziția senzorilor de temperatură se poate modifica după dorință).
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, diametru 670 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Metodă de montare | Ședere pe podea |
| Material rezervor | Oțel |
| Volum | 400 l |
| Înălțime | 1890 mm |
| Diametru | 670 mm |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Temperatură max. | 95 °C |
| Dimensiune racord 1 | 1 inch |
| Dimensiune racord 2 | 1 inch |
Nu au fost găsite recenzii
