Schell Set Spalare Pisoar Compact2 Montaj Ingropat
Schell Set Spalare Pisoar Compact2 Montaj Ingropat
Set montaj pentru actionare mecanica si electronica cu montare in perete.Robinet de spalare silentios cu inchidere interioara pentru actionarea placilor si comenzilor de spalare pisoar.
Specificații tehnice
| Pentru spălarea pisoarelor | Da |
| Metoda de operare | Altele |
| Tensiune de conectare | 230 V |
| Material placă de acoperire | Plastic |
| Culoare | Aluminiu |
| Înălțime cutie încorporată | 121 mm |
| Lățime cutie încorporată | 95 mm |
| Adâncime cutie încorporată | 83.5 mm |
Nu au fost găsite recenzii
