Kolo Set Mobilier Suspendat cu Lavoar Rekord 50 CM
Kolo Set Mobilier Suspendat cu Lavoar Rekord 50 CM
Mobilierul Rekord K99025000, se monteaza suspendat pe perete si reprezinta solutia ideala pentru amenajearea spatiilor de baie de dimensiuni mici.
Caracteristici principale: material altele, dimensiuni 59.1x40.7 mm.
Specificații tehnice
| Metodă de montare | Perete |
| Cu lavoar | Da |
| Număr lavoare | 1 |
| Înălțime | 59.1 mm |
| Lățime | 40.7 mm |
| Adâncime | 34.3 mm |
| Material corp | Altele |
| Culoare corp | Alb |
Nu au fost găsite recenzii
