Geberit Ventil Umplere Pt.rezervoare Aparente Tip 333 3/8"
Geberit Ventil Umplere Pt.rezervoare Aparente Tip 333 3/8"
Robinetul flotor tip 333, 136.710.00.3 SLV de la Geberit este recomandat pentru montarea in rezervoare aparente cu racord de apa lateral sau pentru rezervoare din ceramica. Acesta are inaltimea de umplere reglabila si racorduri de alimentare la apa de 3/8".
Caracteristici principale: racord Filet exterior, dimensiuni 252x100 mm.
Specificații tehnice
| Material racord | Alamă |
| Racord | Filet exterior |
| Dimensiune racord filetat (inci) | 3/8 inci |
| Presiune max. | 10 bar |
| Presiune min. | 0.1 bar |
| Temperatură medie max. (continuă) | 25 °C |
| Înălțime | 252 mm |
| Lățime | 100 mm |
Nu au fost găsite recenzii
