Geberit Selnova Square Cada de Baie Rectangulara cu Picioare 170X70CM
Geberit Selnova Square Cada de Baie Rectangulara cu Picioare 170X70CM
- Pentru băi private şi hoteluri.
- Pentru montaj cu picioare sau suporturi de căzi.
- Dreptunghiular;
- Evacuare la capătul suportului;
- Orificiu de scurgere ø 52 mm;
- Material: acril sanitar.
Caracteristici principale: material altele, dimensiuni 420x1700 mm.
Specificații tehnice
| Model | Cadă |
| Formă | Dreptunghiular |
| Material | Altele |
| Lungime | 1700 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Înălțime | 420 mm |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Alb |
| Volum | 193 l |
| Cu gaură de preaplin | Da |
| Diametru orificiu găurit | 52 mm |
| Grad de luciu | Lucios |
Nu au fost găsite recenzii
