Geberit Rezervor Incastrat Sigma 8CM
Geberit Rezervor Incastrat Sigma 8CM
Rezervoarele incastrate pentru vase de toaleta de la Geberit sunt un simbol al fiabilitatii in domeniul sanitarelor la nivel mondial.
Fiind excelent antifonate cu ajutorul tehnologiei inovatoare a celor de la Geberit, rezervoarele incastrate cu acelasi nume sunt o optiune de luat in serios atunci cand apelam la vase de toaleta suspendate.
Caracteristici principale: dimensiuni 625x410 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor de spălare | Plastic |
| Racordare la rețeaua de apă | Filet interior |
| Dimensiune racord la rețeaua de apă | 1/2 inci |
| Racord apă, parte superioară | Da |
| Racord apă, spate | Nu |
| Cantitate apă de spălare | {Min=3.0, Max=7.5} l |
| Spălare | Două cantități |
| Cantitate reglabilă de apă de spălare | Da |
| Potrivit pentru operare manuală | Da |
| Potrivit pentru operare electrică | Nu |
| Înălțime | 625 mm |
| Lățime | 410 mm |
| Adâncime | 80 mm |
Nu au fost găsite recenzii
