Geberit Rezervor Incastrat Sigma 12 CM 6/3 Litri
Geberit Rezervor Incastrat Sigma 12 CM 6/3 Litri
Rezervorul WC incastrat Geberit Sigma UP320 109.300.00.5 este un produs de inalta calitate, recomandat pentru amplasarea in spatii sanitare si reprezinta solutia ideala si eficienta pentru amenajarea bailor moderne.
Rezervorul este destinat pentru utilizare impreuna cu vasul de toaleta pe pardoseala, montat la perete, tip Back To Wall (BTW).
Caracteristici principale: dimensiuni 510x440 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor de spălare | Plastic |
| Racordare la rețeaua de apă | Filet exterior |
| Dimensiune racord la rețeaua de apă | 1/2 inci |
| Racord apă, parte superioară | Da |
| Racord apă, spate | Da |
| Spălare | Două cantități |
| Cantitate reglabilă de apă de spălare | Da |
| Potrivit pentru operare electrică | Nu |
| Înălțime | 510 mm |
| Lățime | 440 mm |
| Adâncime | 120 mm |
Nu au fost găsite recenzii
