Geberit Rezervor Incastrat Delta 12CM
Geberit Rezervor Incastrat Delta 12CM
Rezervorul incastrat 109.100.00.1 din gama Delta de la Geberit este recomandat amplasarii in spatiile sanitare. Cu actionare mecanica si cu un volum dublu, reglabil intre 3 L si 7.5 L, rezervorul are dimensiuni reduse de doar 108 cm inaltime, 44 m latime si 12 cm adancime, fiind o varianta economica si practica pentru utilizare in orice baie. Acesta vine setat din fabrica pe 3 / 6 L.
Caracteristici principale: dimensiuni 108x44 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor de spălare | Plastic |
| Dimensiune racord la rețeaua de apă | 1/2 inci |
| Racord apă, parte superioară | Da |
| Racord apă, spate | Nu |
| Cantitate apă de spălare | {Min=3.0, Max=7.5} l |
| Spălare | Două cantități |
| Cantitate reglabilă de apă de spălare | Da |
| Potrivit pentru operare manuală | Da |
| Potrivit pentru operare electrică | Nu |
| Înălțime | 108 mm |
| Lățime | 44 mm |
| Adâncime | 12 mm |
Nu au fost găsite recenzii
