Ferro Chiuveta Granit Mezzo Rotunda Gri
Ferro Chiuveta Granit Mezzo Rotunda Gri
Forma speciala a chiuvetei lasa loc pentru o zona spatioasa a bateriei si pentru butonul deschidere sifon.
Chiuvetele Ferro combina aspectul estetic ridicat cu caracteristici functionale performante, cum ar fi rezistenta la temperatura ridicata, la abraziune, la socuri mecanice si la depunerea de reziduuri.
Chiuveta vine cu 2 gauri pregatite, una pentru baterie si una pentru buton sifon automat.
Caracteristici principale: material material compozit.
Specificații tehnice
| Aplicație | Bucătărie |
| Material | Material compozit |
| Formă | Rotund |
| Număr chiuvete | 1 |
| Cu supapă de preaplin de siguranță | Da |
| Cu dop de golire | Da |
| Adâncime | 510 mm |
| Lățime/diametru | 510 mm |
| Înălțime | 179 mm |
Nu au fost găsite recenzii
