Walraven KSB2 Bratara cu Cauciuc 2 1/2" 75-79MM M8/10
Walraven KSB2 Bratara cu Cauciuc 2 1/2" 75-79MM M8/10
- colier cu două șuruburi
- mecanism de închidere rapidă ce poate fi realizat cu o singură mână
- gamă de diametre de la 10 la 225 mm
- material: oțel
- galvanizat electrolitic
- rezistență la temperatură de la -30 °C la +120 °C
- protecție la îmbătrânire
- reducerea nivelului de zgomot prin garnitura EPDM
- izolare acustică a manșonului conform DIN 4109
- reducerea zgomotului conform ISO 3822-1 până la 23 dB(A)
Caracteristici principale: material oțel, racord 1/2", diametru DN 65 mm, dimensiuni 107.7x125.2 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Diametru nominal | DN 65 |
| Diametru exterior țeavă | {Min=75.0, Max=79.0} mm |
| Incrustație | Cauciuc |
| Dimensiune racord, mecanism racord | M8 / M10 |
| Lățime | 125.2 mm |
| Înălțime | 107.7 mm |
| Adâncime | 20 mm |
Nu au fost găsite recenzii
