Ruris Pompa Submersibila Aqua 105
Ruris Pompa Submersibila Aqua 105
Pompa submersibila RURIS Aqua 105 este realizata din inox, avand motorul cu bobinaj 100% din cupru, in baie de ulei.
Este o pompa cu turbina cu 3 etaje, avand un debit de 45 l/min.
Aceasta pompa este adecvata pentru transferul apei curate din puturi forate la adancimi de maxim 140 m, alimentand mici sisteme de irigatii sau diverse gospodarii.
Poate fi utilizata independenta sau ca parte componenta a unui grup hidrofor.
Caracteristici principale: diametru 1 inch (25) mm.
Specificații tehnice
| Material rotor/roată pompă | Bronz |
| Debitul nominal | 2.6 m³/h |
| Diametru nominal | 1 inch (25) |
| Racord electric | Cablu |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Lungime cablu | 30.0 m |
| Puterea de ieșire a motorului (P2) per motor | 1.5 kW |
| Diametru pompă | 106.8 mm |
| Lungime pompă și motor | 550 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP68 |
Nu au fost găsite recenzii
