Ruris Pompa Submersibila Aqua 101
Ruris Pompa Submersibila Aqua 101
Pompa submersibila RURIS Aqua 101 este realizata din inox, avand motorul cu bobinaj din cupru in baie de ulei.
Este o pompa cu turbina cu un etaj.
Aceasta pompa este adecvata pentru transferul apei curate din puturi forate sau rezervoare, alimentand mici sisteme de irigatii sau diverse gospodarii.
Poate fi utilizata independenta sau ca parte componenta a unui grup hidrofor.
Caracteristici principale: diametru 1 inch (25) mm.
Specificații tehnice
| Material rotor/roată pompă | Oțel |
| Debitul nominal | 2.4 m³/h |
| Diametru nominal | 1 inch (25) |
| Racord electric | Cablu |
| Lungime cablu | 15.0 m |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Puterea de ieșire a motorului (P2) per motor | 0.75 kW |
| Diametru pompă | 101.6 mm |
| Lungime pompă și motor | 440 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP68 |
Nu au fost găsite recenzii
