Geberit Set Instalare Placa Act.wc
Geberit Set Instalare Placa Act.wc
Kit de instalare pentru sisteme de comanda a spalarii pentru wc cu actionare electronica Geberit 115.861.00.1
Kit de instalare pentru sisteme de comanda a spalarii pentru WC cu actionare electronica pentru WC Geberit Sigma 10 si Sigma 80, compatibila cu rezervor incastrat Sigma UP320. Grad de protectie la umezeala si praf IP20, frecventa de alimentare 50-60Hz, tensiunea nominala de retea 85-240V AC, tensiunea de lucru 4.1V DC. Setul contine: capac pentru doza incastrata, doza incastrata pentru orificiu ø 76 mm, introducerea tevii, bloc de alimentare de la retea, tub de ghidaj, 1,7 m lungime. Garantie 24 luni. Produs fabricat de Geberit.
Specificații tehnice
| Pentru spălarea pisoarelor | Nu |
| Metoda de operare | Altele |
| Tensiune de conectare | 230 V |
| Material placă de acoperire | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Înălțime cutie încorporată | 77 mm |
| Lățime cutie încorporată | 77 mm |
| Adâncime cutie încorporată | 56 mm |
Nu au fost găsite recenzii
