Geberit Pluvia Placa Fixare Rotunda Trei Orificii Conector G 1/2
Geberit Pluvia Placa Fixare Rotunda Trei Orificii Conector G 1/2
- Filet interior
- Galvanizat
- Trei puncte de fixare
Caracteristici principale: material oțel.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Protecție suprafață | Zincat galvanic/electrolitic |
| Formă | Rotund |
| Dimensiune racord, mecanism racord | 1/2 inci |
| Număr găuri pentru montare | 3 |
| Număr unități de conectare | 1 |
| Lățime | 70 mm |
| Grosime | 19 mm |
| Lungime | 70 mm |
Nu au fost găsite recenzii
