Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara Conector M10/G 1/2
Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara Conector M10/G 1/2
- Pentru fixarea brăţărilor pentru conducte la structura de rezistenţă a clădirii
- Pentru montări cu punct fix şi culisante
Caracteristici principale: material oțel.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Protecție suprafață | Zincat galvanic/electrolitic |
| Formă | Rotund |
| Dimensiune racord, mecanism racord | M10 |
| Număr găuri pentru montare | 2 |
| Număr unități de conectare | 1 |
| Lățime | 40 mm |
| Grosime | 15 mm |
| Lungime | 120 mm |
Nu au fost găsite recenzii
