Honeywell resideo Honeywell Statie Dedurizare 20L 1.7MC/H
Honeywell resideo Honeywell Statie Dedurizare 20L 1.7MC/H
KaltecSoft asigura dedurizarea apei potabile si din instalatiile termice/sanitare folosind tehnologia schimbului de ioni (inlocuieste ionii de calciu si magneziu cu ioni de sodiu).
Regenerarea se realizeaza functie de volumul de apa tratat pentru a asigura un consum minimde apa si sare.
Opreste formarea depozitelor de calciu, mareste eficienta echipamentelor casnice si protejeaza instalatia, reduce consumul de detergent cu pana la 50%.
Functionare complet automata cu contorizarea consumului de apa si de sare.
Caracteristici principale: dimensiuni 80.8 cmx48.3 cm mm.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Ionizare |
| Model | Monobloc |
| Acționare | Control volum |
| Dimensiune racord | 3/4 inci |
| Lungime | 48.3 cm |
| Lățime | 27.0 cm |
| Înălțime | 80.8 cm |
| Cu cablu de conectare | Da |
Nu au fost găsite recenzii
