Inventor Pompa de Cald.split Boil.240l 16KW 380V Rez.9kw (ats16t/hu160wt240t9)
Inventor Pompa de Cald.split Boil.240l 16KW 380V Rez.9kw (ats16t/hu160wt240t9)
Pompele de căldură Matrix de tip split pentru eficiență ridicată, economii de energie și confort maxim!
- Design avansat și instalare ușoară
- Soluție completă care garantează confort și economie de spațiu
- Sistem gata de utilizare cu rezultate sigure
- Clasa energetică A+++ pentru performanță ridicată și economie de energie
- Eficiență ridicată chiar și la temperaturi ambientale exterioare scăzute -25º
- Controller de perete cu fir, tactil, pentru utilizare ușoară și o varietate de funcții la dispoziția dvs.
Caracteristici principale: putere 16000 W.
Specificații tehnice
| Capacitate încălzire la 7/35°C conform EN 14511 | 16.0 kW |
| COP la 7/35°C conform EN14511 | 4.5 |
| Control temperatură cameră | Da |
| Potrivit pentru apa caldă de la robinet | Da |
| Lățime unitate interioară | 600 mm |
| Înălțime unitate interioară | 1943 mm |
| Adâncime unitate interioară | 600 mm |
| Greutate unitate interioară | 159 kg |
| Lățime unitate exterioară | 1118 mm |
| Înălțime unitate exterioară | 865 mm |
| Adâncime unitate exterioară | 523 mm |
| Greutate unitate exterioară | 112 kg |
Nu au fost găsite recenzii
