Inventor Veri-24wfi/vero-24 Aparat AC Split Vero Wifi 24000 Btu
Inventor Vero - Aparat de aer condiționat tip split de perete VERI-24WFI/VERO-24
iA Plus (Algoritm Invertor Plus)
Algoritmul avansat iA Plus îmbunătățește funcționarea compresorului la nivelurile ideale Hz, rezultând o funcționare perfectă, cu zgomot redus, în orice condiție și în orice moment. Această caracteristică tehnologică de ultimă generație nu numai că maximizează eficiența energetică, dar asigură și faptul că aparatul dumneavoastră își va menține funcționarea fără reproș pentru mulți ani.
Ionizator
Beneficiați de o atmosferă curată și sănătoasă în căminul dumneavoastră și bucurați-vă de o senzație de prospețime, la fel ca atunci când sunteți în mijlocul naturii, datorită ionizatorului integrat! Modul în care ionizatorul elimină particulele dăunătoare din casa dvs. duce la crearea unui mediu mai curat, mai sănătos și mai proaspăt, fără poluanți, praf, mirosuri neplăcute sau microorganisme. Veți rămâne surprins de diferența substanțială în calitatea aerului și veți descoperi noi niveluri de confort și odihnă!
Modul ECO
Cu ajutorul noului mod ECO, disponibil la apăsarea butonului de pe telecomandă, puteți programa aparatul dumneavoastră de aer condiționat să funcționeze la cel mai redus nivel al consumului, reușind astfel să reduceți costurile de funcționare, să faceți economii semnificative de energie electrică și să vă bucurați în același timp de condiții ideale în încăpere.
Modul GEAR
Cu funcția GEAR se realizează mari economii de energie, limitând consumul maxim al unității. Se poate ajusta performanța în două etape, la 75% din eficiența maximă sau 50%. Aveți grijă de temperatura potrivită în locația dvs., reducând costurile de operare.
Wi-Fi Standard
Cu funcția inteligentă Wi-Fi și aplicația Inventor Control, puteți crea mediul dorit, oriunde v-ați afla! Descărcați aplicația gratuit de pe Google Play sau App Store și economisiți energie acționând aparatul de aer condiționat prin smartphone sau tabletă. Aplicația Inventor Control vă permite nu numai să vă configurați dispozitivul, ci și să creați scenarii personalizate în funcție de programul zilnic, de necesitățile de spațiu și de prognoza meteo, precum și de a partaja dispozitivul cu oricine doriți.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.08, Max=7.91} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.61, Max=7.91} kW |
| SEER (răcire) | 6.4 |
| SCOP (încălzire) | 4 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+ |
| Înălțime unitate interioară | 336 mm |
| Lățime unitate interioară | 1083 mm |
| Adâncime unitate interioară | 244 mm |