Inventor Veri-09wfi/vero-09 Aparat AC Split Vero Wifi 9000 Btu
Inventor Veri-09wfi/vero-09 Aparat AC Split Vero Wifi 9000 Btu
Inventor Vero - Aparat de aer condiționat tip split de perete VERI-09WFI/VERO-09
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=0.91, Max=3.4} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.82, Max=3.37} kW |
| SEER (răcire) | 6.2 |
| SCOP (încălzire) | 3.8 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A |
| Înălțime unitate interioară | 291 mm |
| Lățime unitate interioară | 726 mm |
| Adâncime unitate interioară | 210 mm |
Nu au fost găsite recenzii
