Inventor Thrvi-12wfi/thrvo-12 Aparat AC Nordic Thora Wifi 12000 Btu
Inventor Thrvi-12wfi/thrvo-12 Aparat AC Nordic Thora Wifi 12000 Btu
- Eficiență energetică A+++ pentru performanțe superioare cu costuri minime, reducând în același timp amprenta energetică.
- Funcția de performanță excelentă de încălzire la -35°C asigură o încălzire fiabilă în condiții de frig extrem, făcându-l ideal pentru climatele nordice și scandinave.
- Centura de încălzire a șasiului și a compresorului se activează la temperaturi de îngheț pentru a preveni acumularea de gheață, asigurând o încălzire eficientă și reducând consumul de energie
- Senzorul de mișcare Radar ascuns reglează performanța aparatului de aer condiționat pentru economii de energie, reducând puterea după 30 de minute fără mișcare și intrând în standby după 2 ore.
- Controlați aparatul de aer condiționat de la distanță cu un smartphone sau o tabletă pentru o temperatură optimă și economii de energie.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=1.03, Max=4.82} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.75, Max=7.2} kW |
| SEER (răcire) | 9.2 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 298 mm |
| Lățime unitate interioară | 895 mm |
| Adâncime unitate interioară | 248 mm |
Nu au fost găsite recenzii
