Inventor N2UVI-12/N2UVO-12 Aparat AC Split Neo 2 Wifi 12000 Btu
Inventor N2UVI-12/N2UVO-12 Aparat AC Split Neo 2 Wifi 12000 Btu
Aparate de aer condiționat din seria Neo
- Atmosferă curată și sănătoasă datorită tehnologiei ultraviolete de tip C și a ionizatorului
- Atmosferă ideală fără senzația neplacută a suflării aerului către corp
- Funcția Follow Me pentru o temperatură perfectă în punctul dorit
- Economii de energie de până la 70%
- Wi-Fi inclus pentru o reglare rapidă și ușoară a aparatului de aer condiționat de oriunde v-ați afla
În plus, garantează confort total cu modul Breeze Away, care reglează aerul astfel încât să nu fie îndreptat către corpul tău, iar modul Follow Me reglează temperatura camerei în funcție de locul în care se află telecomanda.
În același timp, îți permite să economisesti până la 70% și, de asemenea, îți permite să reglezi aerul condiționat de oriunde te-ai afla, prin aplicația Wi-Fi.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=1.11, Max=4.16} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.08, Max=4.22} kW |
| SEER (răcire) | 6.1 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 295 mm |
| Lățime unitate interioară | 805 mm |
| Adâncime unitate interioară | 208 mm |
| Greutate unitate interioară | 8.4 kg |
Nu au fost găsite recenzii
