Inventor Aparat AC Split Neo Eco Wifi 12000 Btu
Inventor Aparat AC Split Neo Eco Wifi 12000 Btu
Aparatele de aer condiționat din seria Neo Eco
- Clasa energetică A+++ pentru eficiență energetică ridicată la răcire și încălzire
- Tehnologia avansata iA Plus asigură o eficiență ridicată, nivel scăzut de zgomot și durată de viață extinsă
- Funcție Wi-Fi prin comandă vocală pentru confort absolut
- Atmosfera perfectă fără senzația supărătoare de suflare directă a aerului către dvs.
- Atmosfera sănătoasă datorită tehnologiei ultravioletă de tip C și a ionizatorului.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=1.38, Max=4.31} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.07, Max=4.38} kW |
| SEER (răcire) | 8.5 |
| SCOP (încălzire) | 6 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 295 mm |
| Lățime unitate interioară | 802 mm |
| Adâncime unitate interioară | 200 mm |
| Greutate unitate interioară | 8.7 kg |
Nu au fost găsite recenzii
