Inventor Aparat AC Split Leon Wifi 24000 Btu
Inventor Aparat AC Split Leon Wifi 24000 Btu
Puterea supremă în aer condiționat!
- Performanță excelentă și economie maximă cu clasa energetică A+++
- Atmosferă complet sănătoasă și curată datorită tehnologiei ultraviolete de tip C și a ionizatorului
- Funcție ECO pentru economisirea energiei
- Protecție maximă și prelungirea duratei de viață a unității datorită Zonei de Încălzire
- Temperatura perfectă a camerei fără senzația de aer asupra ta, datorită funcției Breeze Away
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.11, Max=11.14} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.55, Max=8.21} kW |
| SEER (răcire) | 8.5 |
| SCOP (încălzire) | 5.3 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 360 mm |
| Lățime unitate interioară | 1180 mm |
| Adâncime unitate interioară | 280 mm |
| Greutate unitate interioară | 20 kg |
Nu au fost găsite recenzii
