Inventor Aparat AC Portabil Magic M3GHP290-12 12000 Btu
Inventor Aparat AC Portabil Magic M3GHP290-12 12000 Btu
Aer condiționat portabil Magic, soluția de aer conditionat economică și flexibilă!
- Performanță excelentă la răcire și încălzire.
- Mod Sleep pentru o liniște totală.
- Funcția Follow Me pentru o temperatură perfectă oriunde v-ați afla.
- Auto-Swing se adaptează nevoilor dumneavoastră.
- Repornire automată pentru utilizare și funcționare fără griji.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Funcționare | Telecomandă |
| Volum maxim de aer | 420.0 m³/h |
| Capacitatea de dezumidificare | 3.38 l/h |
| Tip de agent frigorific | R290 |
| Tensiune de conectare (sistem) | 220 V |
| Capacitate de răcire | {Min=3.52, Max=3.52} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=2.93, Max=2.93} kW |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+ |
| Înălțime unitate interioară | 765 mm |
| Lățime unitate interioară | 467 mm |
| Adâncime unitate interioară | 397 mm |
Nu au fost găsite recenzii
