Inventor Aparat AC Convertibil Podea/tavan 18000 Btu
Inventor Aparat AC Convertibil Podea/tavan 18000 Btu
Aparat de aer condiționat convertibil Inventor
- Control absolut al aparatelor dvs. de aer condiționat cu ajutorul Panoului Central de Control
- Profită de funcția Hotel Menu ce stabilește condițiile ideale de folosire a aerului condiționat pentru spațiul tău, economisind energie și bani
- Verificați aparatul de aer condiționat de oriunde v-ați afla și creați condiții ideale în spațiul dvs.
- Îndepărtarea eficientă a germenilor
- Senzor inteligent pentru condiții ideale în spațiul dvs., exact unde doriți.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Altele |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.71, Max=5.86} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=2.42, Max=6.3} kW |
| SEER (răcire) | 6.2 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 675 mm |
| Lățime unitate interioară | 1068 mm |
| Adâncime unitate interioară | 235 mm |
Nu au fost găsite recenzii
