Inventor Aparat AC Caseta Tavan 50000 Btu
Inventor Aparat AC Caseta Tavan 50000 Btu
Aparat de aer condiționat tip casetă pentru tavan Inventor
- Flexibilitate incomparabilă și distribuție uniformă a aerului în tot spațiul cu ajutorul jaluzelelor independente de tip Louver Swing
- Economii de energie de până la 70% datorită funcției Hotel Menu
- Posibilitatea de a extinde aerul condiționat la o încăpere suplimentară datorită ieșirii externe a conductei de aer
- Economie de energie și performanță maximă datorită clasei energetice A+++.
- Controlați aparatul de aer condiționat de oriunde v-ați afla și creați condiții ideale în spațiul dvs.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 380 V |
| Număr faze | 3 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=3.52, Max=15.83} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=4.1, Max=17.29} kW |
| SEER (răcire) | 6.1 |
| SCOP (încălzire) | 5 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A++ |
| Înălțime unitate interioară | 830 mm |
| Lățime unitate interioară | 830 mm |
| Adâncime unitate interioară | 205 mm |
| Greutate unitate interioară | 29.3 kg |
Nu au fost găsite recenzii
