Ferroli Aparat AC Giada S Split Inverter 9000 Btu Wifi
Ferroli Aparat AC Giada S Split Inverter 9000 Btu Wifi
GIADA S sunt aparate de aer condiționat sistem split echipate cu inverter DC, constituite dintr-o unitate interioară de perete și una exterioară. Acestea au un nivel cvadruplu de filtrare, format din filtrele Catalizator rece, Carbon activ, Ioni de argint și Biohepa.
Posibilitate de gestionare la distanță prin aplicație dedicată (iOS și Android) pe SmartPhone sau tabletă, necesită conexiunea aparatului la rețeaua WI-FI.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Controlat de invertor | Da |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 240 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| SEER (răcire) | 3.6 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 285 mm |
| Lățime unitate interioară | 805 mm |
| Adâncime unitate interioară | 194 mm |
| Greutate unitate interioară | 7.6 kg |
| Înălțime unitate exterioară | 495 mm |
| Lățime unitate exterioară | 270 mm |
Nu au fost găsite recenzii
